O produktu

CO JSOU NESMEKY/NESMEKY PLUS A K ČEMU SLOUŽÍ? 

Jde o CELOROČNÍ funkční protiskluzové návleky na obuv ryze české výroby, které zajišťují bezpečnou chůzi bez uklouznutí na pevném povrchu a ve ztíženém terénu. Led, sníh, namrzlá dlažba, asfalt ani turistická stezka nejsou pro Nesmeky žádnou překážkou. Vyznačující se výbornou přilnavostí k povrchu. Rychle a jednoduše se nasazují na jakoukoliv obuv. Neztratíte je, na obuvi pevně drží. Nasazení na boty trvá jen pár vteřin. Popruh zůstává pružný i v mrazu. Odolnost je až do - 35°C. Kvalitní hroty jsou zabezpečeny proti vypadnutí. Jednoduše se udržují, stačí je opláchnout vodou a utřít. Jsou velmi lehké a skladné, nosit je tak můžete kdekoliv s sebou.

PRO KOHO JSOU NESMEKY/NESMEKY PLUS URČENY? 

Jsou praktickým doplňkem pro každého z nás. Slouží jako nenahraditelný pomocník pro seniory, pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo po úrazech. Stejně tak jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí vyhnout náročné chůzi po klouzavém a zledovatělém povrchu v zimních měsících, ať už v běžném městském provozu nebo při turistice a procházkách lesem. 

BUĎTE SI JISTI NA KAŽDÉM KROKU! 

I jeden špatný pohyb může způsobit nepříjemný pád. Vyhněte se zdlouhavému léčení pohmožděnin a zlomenin. Bezproblémový pohyb bez rizika úrazu na sněhu, ledovém nebo kluzkém povrchu zvládnete s našimi Nesmeky i Nesmekyplus. Umožňují přirozenou chůzi, zlepšují vaši stabilitu a zároveň výrazně redukují možnost uklouznutí.  

POUŽITÍ NESMEKY PLUSIdeální do městského provozu na zledovatělé chodníky/cesty, turistika, chůze s holemi (nordik walking). 

POUŽITÍ NESMEKYVysokohorská turistika, náročnější terény, chůze s holemi (nordik walking), zledovatělé chodníky/cesty, procházky do lesa, běh.

  • Oba typy jsou nepostradatelným pomocníkem při náledí, námraze, blátu, písku, mokré trávě, aj.