O produktu

CO JSOU NESMEKY/NESMEKY PLUS A K ČEMU SLOUŽÍ? 

Jde o CELOROČNÍ funkční protiskluzové návleky na obuv ryze české výroby, které zajišťují bezpečnou chůzi bez uklouznutí na pevném povrchu a ve ztíženém terénu. Led, sníh, namrzlá dlažba, asfalt ani turistická stezka nejsou pro Nesmeky žádnou překážkou. Vyznačující se výbornou přilnavostí k povrchu. Rychle a jednoduše se nasazují na jakoukoliv obuv. Neztratíte je, na obuvi pevně drží. Nasazení na boty trvá jen pár vteřin. Popruh zůstává pružný i v mrazu. Odolnost je až do - 35°C. Kvalitní hroty jsou zabezpečeny proti vypadnutí. Jednoduše se udržují, stačí je opláchnout vodou a utřít. Jednou za měsíc pak Nesmeky plus nebo Nesmeky ošetřete 100% silikonovým olejem. Jsou velmi lehké a skladné, nosit je tak můžete kdekoliv s sebou.

Nesmeky plus                                    Nesmeky

Nesmeky plus pánský:štítek (kopie)             _DS51426

V ČEM SE LIŠÍME OD KONKURENCE?

Všechny komponenty pochází z České republiky od našich lokálních dodavatelů. Každý kus návleku kompletujeme ručně a stále kontrolujeme. Pouze s konečným naražením hrotů nám svou velkou silou pomáhá lisovací stroj ještě z baťovy éry- viz fotografie v záložce O nás. Ten zajistí, že hroty po naražení pevně drží i při velké zátěži. Nesmeky/Nesmeky plus balíme ručně, takže ještě na závěr vizuálně kontrolujeme bezchybnost celého výrobku. Žádné vadné kusy do světa nevypouštíme.

Při výrobě Nesmeku i Nesmeku plus používáme tzv. jistící podložky, které jsou skutečně u kategorie těchto návleků jedinečné. Právě tyto podložky z kvalitního polyamidu zajišťují vysokou odolnost proti vypadávání hrotů, což je pro návlek naprosto klíčové.

Hroty jsou celokalené s pozinkovou úpravou. Pokud se tedy o návlek dobře staráte, riziko rzi je minimální. Je však třeba návlek po každém použití důkladně omýt vodou a nechat proschnout. Pro zachování pružnosti pryže pak 1x měsíčně doporučujeme návlek ošetřit 100% silikonovým olejem.

Návleky jsou vyrobeny z pryže, kterou jsme speciálně vyvinuli a namýchali tak, aby byla velmi odolná i při velkém natažení. Zároveň je tak Nesmek/Nesmek plus pružný a vydrží i mráz až do -35 °C.

PRO KOHO JSOU NESMEKY/NESMEKY PLUS URČENY? 

Jsou praktickým doplňkem pro každého z nás. Slouží jako nenahraditelný pomocník pro seniory, pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo po úrazech. Stejně tak jsou určeny pro všechny, kteří se chtějí vyhnout náročné chůzi po klouzavém a zledovatělém povrchu v zimních měsících, ať už v běžném městském provozu nebo při turistice, sportu a procházkách lesem. 

Turistika v každém věku                          Běh na zledovatělém terénu                      Zimní radovánky s dětmi

Snímek obrazovky 2022-05-27 v 21.16.49            IMG_0251            IMG_0254 (kopie)

BUĎTE SI JISTI NA KAŽDÉM KROKU! 

I jeden špatný pohyb může způsobit nepříjemný pád. Vyhněte se zdlouhavému léčení pohmožděnin a zlomenin. Bezproblémový pohyb bez rizika úrazu na sněhu, ledovém nebo kluzkém povrchu zvládnete s našimi Nesmeky i Nesmekyplus. Umožňují přirozenou chůzi, zlepšují vaši stabilitu a zároveň výrazně redukují možnost uklouznutí.  

POUŽITÍ NESMEKY PLUSIdeální do městského provozu na zledovatělé chodníky/cesty, turistika, chůze s holemi (nordik walking). 

POUŽITÍ NESMEKYVysokohorská turistika, náročnější terény, chůze s holemi (nordik walking), zledovatělé chodníky/cesty, procházky do lesa, běh.

  • Oba typy jsou nepostradatelným pomocníkem při náledí, námraze, blátu, písku, mokré trávě, aj.