Novinky

Společně bez pádu až do cíle

Síť našich partnerů se neustále rozrůstá. 

Staňte se i vy našim parťákem a začněte Nesmeky plus / Nesmeky nabízet na svých stránkách. 

Pro informace pište na kacka.masna (@) gmail.com

 

Testování Nesmeků plus a Nesmeků

Dnes proběhl test Nesmeků v Mariánském údolí. Návleky zkoušela aktivní sportovkyně, ambasadorka Top4running & Asics Barbora Lišková.

Dostala jsem příležitost otestovat protiskluzové návleky Nesmeky. A tady je pár mých poznatků.

Česká firma, která ví, co dělá.

Nesmeky jsou z dobré ergonomické gumy, které se přizpůsobí tvaru každé boty, ať jsou trekové, silniční nebo i městské. Návleky jsou velice skladné a lehké. Váží jen okolo 120 g. Při běhu i túře se dívám na to, abych toho nenesla v batohu zbytečně moc, protože všechno se na dlouhé trase pronese. Tyto zaberou minimálně místa a jsou opravdu lehké. Vůbec o nich nevíte. Vejdou se i do kapsy. Velikost je u obou typů univerzální EU 35-41 a EU 42-49.

Nesmeky pro turistiku

Tyto Nesmeky jsou super na běh a na turistiku v horách, kde narazíte na sníh, led, bláto a kde vám snadno může podklouznout noha. Mají 4 velmi ostré hroty v pření části, na patě hroty nemají. Díky těmto Nesmekům se nemusíte strachovat, že někde upadnete, protože vás skvěle podrží. Hroty zvládají náročné seběhy z kopce a i do kopce.  Můžete si tedy svůj běh nebo túru užít a nemusíte si tolik kontrolovat nohy, kam šlápnete. Nesmeky mi vyhovují i z toho důvodu, že ráda běhám v silničkách botách a často v nich zabloudím i do terénu. Po nandání Nesmeků na silniční botu jsou v nich záhy boty do terénu a nemusím se bát že by mi někde podklouzla noha. Tím pádem si svůj běh můžu dál bez starostí užívat.  Jsou dobré i na vysokohorskou turistiku na úseky, kde je kousek ledu a pak pokračuje zase normální pasáž, nemusíte hned nasazovat mačky. Jen pozor na kameny, abyste si hroty nezničily.

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem