O nás

KDO JSME? 

Jsme rodinná firma prověřená téměř 30 lety zkušeností. Pocházíme ze Zlína, města obuvi. S mým otcem jsme dostali nápad na výrobu protiskluzových návleků na obuv Nesmeky již v roce 1997 a jako první je ještě v témže roce uvedli na trh. Postupem času bylo jasné, že je potřebná inovace. Do prodeje jsme tedy zařadili další náš výrobek, Nesmeky plus, který má hroty už i na patě.

JSME DRŽITELI CERTIFIKÁTU ČESKÝ VÝROBEK

Zakládáme si na kvalitě a z toho důvodu Nesmeky i Nesmeky plus vyrábíme v České republice. Všechny komponenty pocházejí rovněž z ČR. Naše protiskluzové návleky montujeme na poloautomatickém stroji. Máme tak 100% jistotu, že každý kus je poctivě vyroben i smontován pod naším dohledem. Klíčovou složkou Nesmeků je speciálně připravený přírodní kaučuk, který pryži dodává tu správnou pružnost a odolnost vůči povětrnostním vlivům. Hroty jsou celé zakalené s povrchovou zinkovou úpravou proti korozi.

logo

Nesmeky i Nesmeky plus montujeme na starém dobrém poloautomatickém stroji přímo z baťovy dílny. Je přesný, spolehlivý a prakticky nesmrtelný.

NAŠE DÍLNA

Snímek obrazovky 2021-07-29 v 20.47.22